22 Nisan 2024
Gündem haber:

“Ayakkabı Sektöründe Karşılaşan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”

  • Anasayfa
  • Haberler
  • “Ayakkabı Sektöründe Karşılaşan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”

"Ayakkabı Sektöründe Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" 9-10 Şubat tarihlerinde Afyonkarahisar'da büyük bir başarıyla gerçekleştirildi.

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) Başkanı Berke İçten"9-10 Şubat'ta, Afyonkarahisar'da düzenlediğimiz Çalıştay, Ticaret Bakanlığımızın koordinasyonu ve derneğimizin organizasyonu altında, ayakkabı sektörümüzün karşı karşıya olduğu sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini masaya yatırdık. Çalıştayımıza, Ticaret Bakanlığımız vealtı Bakanlığımız ile birlikte, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Türk Patent ve Marka Kurumu yetkilileri katıldı. İki gün süren yoğun ve kapsamlı programda, sektörümüzün karşılaştığı sorunları enine boyuna ele aldık ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri geliştirmek için bir araya geldik," dedi.

Son olarak İçten, "Çalıştayın, ayakkabı sektörümüze büyük katkılar sağlayacağına inancımız tam. Birlikte çalışarak ve fikir alışverişinde bulunarak, sektörümüzün karşılaştığı zorlukların üstesinden gelebileceğimize olan inancımızı pekiştirdik," diyerek sözlerini tamamladı.