22 Nisan 2024
Gündem haber:

Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi ve eşi VANEDA giyecek

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi ve eşi VANEDA giyecek

20 yılı aşkın süredir Türk askerlerine bot üretimiyle bilinen VANEDA, şimdi de Outdoor ayakkabı koleksiyonu ile fark yaratmaya devam ediyor. Firma yerli ve milli bir marka olarak Rusya pazarında da öne çıkmayı hedefliyor.

Vaneda, yeni sezonda görücüye çıkardığı yeni ürünleriyle konfora odaklanırken, kullanıcılarını yine günün rutininden uzaklaştırmayı başarıyor.

VANEDA’nın hem doğada hem de şehirde kullanılmak üzere tasarladığı modelleri, diğer su geçirmez teknolojilerinden farklı olarak kendi AR-GE merkezinde geliştirilen DRYTEX teknolojisi ile üretiliyor.

Koleksiyondaki modeller, su geçirmez, nefes alabilir,yırtılmaya dayanıklı teknik malzeme ile üretiliyor. Dayanıklı örgü kumaşı sayesinde, aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olarak son kullanıcının beğenisine sunuluyor.

Doğada ve şehirde konforundan ve stilinden ödün vermeyenler için tasarlanan VANEDA’nın farklı renk ve modellerde ürettiği Outdoor ürünleri 19-22 Şubat’ta Moskova’da yapılan Euroshoes Fuar’ında yerini aldı. Türk firmalarını ziyaret eden Moskova Büyükelçisi Tanju Bilgiç firmanın ürünlerini inceleyerek üretim ve satışları hakkında bilgi aldı. Firma standında ürünleri hayranlıkla inceleyen Büyükelçi’ye Vaneda Satış ve Pazarlama Direktörü Mehmet Temel hazırladıkları botları hediye etti.