22 Nisan 2024
Gündem haber:

Firmalara Özel Tasarımlar

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Firmalara Özel Tasarımlar

 ‘’Firmalara özel tasarımlar’’

Ayakkabı sektörüne  ayakkabı taban üretimi konusunda hizmet veren ByNURTaban Firma sahibi Mustafa Özdemir ‘’firmalara özel tasarımlar hazırlıyoruz’’dedi.

İstanbul İkitelli Organize Sanayi BölgesiAymakoop Sanayi Sitesi’ndeki satış mağazalarında görüştüğümüz Mustafa Özdemir firmaları ve çalışmalarını anlattı.

‘’ByNURTaban olarak 2012 den beri ayakkabı sektörüne taban üretimi yapıyoruz. İşe başladığımız zaman aldığımız bir karar vardı. Farklı ve özel olacağız. Ayakkabı üreticileri ayakkabının en önemli unsuru olan taban konusunda güveneceği ve anında çözüm üretebileceği taban üreticisine ihtiyaç duyuyor.  Biz firmalara özelliklerine ve istemlerine yönelik tabanlar üreterek onların çözüm ortağı olama konusunda bir yer edindik. İlerleyen zamanda özel tasarımlarımızı ihracat etmeye başladık. Günlük 500 çift üretim  kapasite ile çalışan firmamız ürünlerini  %90 ihracat ediyor. İtalya başta olmak üzere  Fransa,Hindistan, Portekiz, Azebaycan,Rusya gibi ülkelere direk satış yapıyoruz.

Türkiye’de ise seçili firmalarımıza özel tasarımlar yaparak hizmet veriyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde katıldığımız AYSAF fuarında yakaladığımız yükseliş ivmesini artırmak için İtalya’da düzenlenen LINEAPELLA Fuarı ile artırmak istemiştik. Fakat pandemi nedeni ertelendi. AYSAF Fuarı’nda yine müşterilerimizle biraraya gelme imkanı bulacağız. Umarım fuarımız  ülkemize ve sektörümüze yararlı bir fuar olur.’’